Önce Hizmet!..

“Biz aslında hizmet satıyoruz, ürünleri de yanında hediye ediyoruz.’ anlayışımızla günden güne büyüyen müşteri memnuniyetimiz ve tabiki portföyümüz ile, öncelikle son kullanıcılar, doktorlar, merkez ve klinik sahipleri, güzellik salonları, estetisyenler ve meslek okulları ile yurtiçindeki ve yurtdışındaki temsilciliklere ve meslektaşlarımıza teknik hizmet ve ihtiyaç ürün sağlamaktan gurur duyduğumuz 18 yılı geride bıraktık. Sizin memnuniyetiniz, bizim büyüklüğümüzdür.”

Güveniniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ticari markalar - tasarım tesciller - patentler

Faaliyet Konularımız

Daha detaylı bilgiler için lütfen sekmelerin üzerine tıklayınız.

MEDICATECHNICS, hem hasarlı cihaz ve ürünlere, hem de ihtiyaç anında işleyişi kolaylaştırmak, hızlı çözüm üretmek, bazen orijinal yedek parçalara yüksek maliyetler ödeme gerekliliğini ortadan kaldırmak, vakit kaybını önlemek ve bazen de cihaz veya ürün üzerindeki sorunlu/hassas parça ve kısımların mukavemetini arttırmak, çalışma stabilizasyonunu sağlamak için, siz ve ürünleriniz/cihazlarınız için yedek parçalar, yazılımlar, elektronik kartlar tasarlar, üretir ve uygular.

Böylece, çağımız sorunu hız ve efektivite sağlanmış olur ve çözüm çok daha ucuz, kaliteli ve hızlı olarak uygulanır; işleriniz aksamaz.

Daha fazla kendimizden bahsedebilmemiz için lütfen bize zaman verin…

MEDICATECHNICS, sadece kendi tedariğini yaptığı ürünlerin ve cihazların değil, ayrıca sorun yaşadığınız Türkiye ve Dünya genelinde satışta olan tüm:

* Alexandrite lazerler
* Nd:Yag lazerler
* CO2 lazerler
* Diode(diyot, diod,diot) Lazer Epilasyon Cihazları
* IPL / IPL Elight Cihazları
* Kavitasyon Cihazları
* Radyo Frekans Cihazları
* İğneli Epilasyon Cihazlar
* Loop / Vapozon / Cilt Bakım Üniteleri
* Karbossi Terapi Cihazları
* Zimmer Cryo5 ve Zimmer Cryo 6 Soğutma Cihazları
* Mikrodermabrazyon Cihazları
* Dövme Silme Cihazları
* Diode Lipo Zayıflama Cihazları
* Cryo Lipo Zayıflama Cihazları
* Lenf Drenaj Cihazları
* Pasif Jimnastik Cihazları
* Power Plate ve aynı işleve sahip benzer Cihazlar
* Ozon Saunalar
* Ozon Terapi Cihazları
* Oksijen Terapi Cihazları
* LGP/Vakum Cihazları

* Solaryum Cihazları
* HVPS, Power Supply, LCD, Touch Panel, Dijital Kartlar, ve diğer tüm kart ve kısımların tamiri

* Ve Servis problemi yaşanılan tüm güzellik merkezi, klinik ve hastane cihazlarına konusundaki uzman tecrübesi ve teknik kabiliyetlerini kullanarak servis hizmeti sağlamaktadır.

Daha fazla kendimizden bahsedebilmemiz için lütfen bize zaman verin…

MEDICATECHNICS, işletmenizi kendi işletmesi olarak kabul eder ve projelendirir. Mevcut yapı, hedefleriniz ve geleceğiniz konularını esas alarak planlama yapar. İşletmenizde kullanılan tıbbi veya kozmetik içerikli tüm cihaz, ürün ve sarfların doğru yönlendirilmesi ve uygulanması, işletmenize gelişim amacıyla kazandırmak istediğiniz ürünler ve cihazlar hakkında işletmenize uygun efektif çözümler sunar.

MEDICATECHNICS, kuvvetli teknik ve operasyonel ihracat altyapısını kullanarak, talep halinde ihtiyaç olan ürünü, cihazı ve bilgiyi, dünyanın heryerine ulaştırma, tesis etme, ve açıklama kabiliyetlerine sahiptir. Siz talep edersiniz, gerisini tamamen biz hallederiz…

MEDICATECHNICS, dünya üzerinde ihtiyacınız olan sektörel tüm ürünleri, cihazları, aksam-parçaları ve sarfları, size en kolay, en uygun ve en hızlı şekilde tedarik eder. Siz talep edersiniz, gerisini tamamen biz hallederiz…

Başarılar

* MEDICATECHNICS®, yasal mevzuatlar alanında, belgelendirme ve denetleme alanlarında, bilişim alanında, telekonikasyon alanında, endüstriyel üretim ve tasarım alanlarında, biyomedikal alanında, ve kozmetik alanında toplam 22 yıllık bilgi, birikim ve tecrübeye sahiptir.
* MEDICATECHNICS®, USA(Amerika Birleşik Devletleri)'nde üretilen ve dünyaya satışı yapılan popüler bir kozmetik lazer markasının yedek parçalarını, Türkiye tesislerinde üreterek tekrar USA ve diğer dünya ülkelerine satmayı başarmıştır.
* MEDICATECHNICS®, tüm dünyanın fabrikası ve ürün sağlayıcısı statüsünde, sadece ürün/eşya/cihaz satın alınan ülke olarak bilinen Çin'e, ürün ve cihaz ihracatını(satışını) başarmış, dünya üzerindeki sayılı firmalardandır.
* MEDICATECHNICS®, Suriye, Lübnan, Libya, Ukrayna, Azerbaycan, Kıbrıs, Sırbistan, Kazakistan, Almanya, Hollanda ve son olarak da Arnavutluk'a cihaz ihracatı yapmıştır.
* MEDICATECHNICS®, yurtiçinde satışı yapılan bazı dünya markalarının Türkiye temsilcilikleriyle ortak çalışmalar yürütmektedir.
* MEDICATECHNICS®, CE ve FDA gibi final ürün belgelendirmelerinin, kalite standartları ve yönergelere hakim bir kuruluştur.
* MEDICATECHNICS®, 2018 yılını, devletine ödediği kutsal katma değer vergilerinin yanısıra, yasal evraklarıyla da izlenebilir bir şekilde karlılık oranını arttırarak kapatmıştır.
* MEDICATECHNICS®, sektörel olduğu kadar farklı sektörlerden ürün, eşya ve cihaz konularında ilgili gümrük mevzuatlarına hakim ve uygulayıcı kimliğe sahiptir.
*MEDICATECHNICS®, yurtdışı tedariği zorunlu olan ürünlerde, cihazlarda ve yedek parçalarda, yurtiçine bağımlı kalmaksızın direk kaynağından ithal edebilme ve sonrasında hizmet sağlama kabiliyetine sahiptir.
* MEDICATECHNICS®, yıllarca servis verdiği ve ithalatını yaptığı tüm cihazları, sorunlarını, ideal yönlerini, müşteri şikayetlerini ve memnuniyetlerini, arge departmanında derleyip değerlendirmeleri sonucu 2014 yılı son çeyreğinde cihaz tasarım ve üretim faaliyetlerine başlamış, 2015 yılının son çeyreğinde DIOLASE Diode Jet Lazer®'i satışa sunmuş, ve 2016-2017-2018 yıllarında istikrarlı satışlarını sürdürmüştür.
*MEDICATECHNICS®, tüm yetkinliklerine ait belgelere, sertifikalara, denetimlere ve kabiliyetlere sahiptir.
* VE EN ÖNEMLİSİ, MEDICATECHNICS® yukarıda bahsedilen tüm kabiliyetleri ve kazanımları ihtiyaç halinde BELGELEYEBİLMEKTEDİR.

Ticaret hayatınızda beklentiniz, sorunsuz, sıkıntısız, dürüst ve hızlı bir hizmet, servis ve ürün ise, geç olmadan, vakit kaybetmeden ve kötü tecrübeler edinmeden bugün tanışalım.”

Hakan Mutlu

firma sahibi